O nas

Wypasiona Pizza
Białystok
Witajcie w WYPASIONEJ PIZZERII!

Pewnego dnia wieczorową porą…
Tak, właśnie tak zaczyna się ta historia! :) Było to ok. godziny 1:00, wpadliśmy na genialny pomysł, aby zamówić pizzę z dostawą do domu.
Było to niestety nie lada wyzwanie znaleźć coś ciekawego w Białymstoku o tej porze, a gdy w końcu zamówiliśmy na dowóz  czekaliśmy prawie 2h i dostaliśmy prosto pod drzwi wspaniałą pizzę… na której ciężko było znaleźć składniki, które widniały w opisie na stronie pizzerii. Znacie to? :)
No cóż… tak właśnie powstał pomysł na wypasionapizza.pl Czyli pizzę która będzie mogła cieszyć wasze podniebienie w dzień i w nocy, z Waszą drugą połówką, na spotkaniu z kumplami jak i w imprezowej atmosferze na domówce.
Wypasioną pizzę, która jeżeli coś obiecuje to dotrzymuje słowa!
Pizzę w Białymstoku która będzie się wyróżniała dużą ilością składników, które spoczną spokojnie na pysznym cieście. Tak dużą ilością, aby otwierając zamówione pudełko ludzie zastanawiali się jak dadzą radę to zjeść. 
Zawsze świeże składniki i szybka dostawa to banały o których nawet nie warto wspominać. My chcemy zaoferować to i wiele, wiele więcej wypasionych chwil dzięki wypasionapizza.pl Od teraz gdy przyjdzie pora na to historyczne pytanie: „No to jaką pizzę zamawiamy?” Odpowiedź będzie prosta: „Wypasioną!”

Zamów już teraz i sprawdź nas. Jesteśmy na to gotowi!